Hilal Yıldız Erkurt

Üç çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olan Hilal Yıldız Erkurt, 1993 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğdu. Aslen Konya Seydişehirli’dir. Çocukluk dönemlerini Tekirdağ ve Konya’da geçirdi. 2002 yılından beri İs... [Devamı]

Hilal Yıldız Erkurt hakkında

Üç çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olan Hilal Yıldız Erkurt, 1993 yılında Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğdu. Aslen Konya Seydişehirli’dir. Çocukluk dönemlerini Tekirdağ ve Konya’da geçirdi. 2002 yılından beri İstanbul’da ikamet etmektedir. Konya Cumhuriyet İlköğretim Okulu, İstanbul Piripaşa İlköğretim Okulu ve İstanbul Güner Akın Lisesi’nde ilköğretim ve lise eğitimini tamamladı. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde okumaktadır. Edebiyatı ve çevresinde gelişen güzellikleri, hayatı keşfettiren bir anahtar olarak görmekte ve bu keşfi yazarak paylaşmak istemektedir.

Halk Edebiyatı Dergisi Söyleşileri Devam Ediyor!

Halk Edebiyatı Dergisi Söyleşileri kaldığı yerden devam ediyor. 

Halk Edebiyatı Dergisi ailesi olarak on beş günde bir Abbara Kahve'de gerçekleştirdiğimiz Halk Edebiyatı Dergisi Söyleşileri'mizin bu haftaki konuğu Şiir Üzerine başlığı altında Şair İbrahim Özgün olacaktır.  Moderatörlüğünü Mehmet Ballı'nın yapacağı ve 9 Aralık 2017 Cumartesi saat 19.00'da gerçekleşecek olan programımıza sizleri de bekleriz. 

—————————————
'Sitemizde yazılan tüm yazılar Bizimedebiyatimiz.com yazarlarına aittir.Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.'

Bu yazı Duyurular, Edebiyat, Genel, Haber, Halk Edebiyatı Dergisi, Halk Edebiyatı Dergisi Yayınları, Kültür-Sanat, Şiir kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir